Публічна зустріч із Андрієм Ілларіоновим у Харкові

Ліберальна Ініціатива запросила експерта-економіста Андрія Ілларіонова, старшого наукового співробітника Інституту Катона (США) до Харкова на публічну зустріч із харків’янами, яка пройшла 25 вересня 2017 року. Відео зустрічі з найцікавішими і гострими питаннями (про інфляційний податок, Нацбанку, кредити МВФ, і, раптово – як Україні перейти на Євро) за цим посиланням.

0

Приємно, що на захід прийшло набагато більше учасників, ніж планувалося, що говорить про зацікавленість харків’ян в отриманні всебічної інформації про економічні процеси в країні і світі. Дякуємо всім учасникам зустрічі, сподіваємося, вона була корисною для всіх сторін.

1

 

Коротка довідка

АНДРІЙ ІЛЛАРІОНОВ

У 2014 році Андрій Ілларіонов – один з небагатьох, хто періодично коментував у своєму LiveJournal Кримську кризу. Зокрема, він звинуватив Путіна в тому, що той готує в Україні громадянську війну і ще 25 лютого того ж року наголошував, що «у Москві розглядають можливість анексії Криму, Луганської та Сумської областей».

2

З 2000 року – радник Президента Росії Путіна з економічної політики і представник президента Росії по зв’язках із лідерами «Великої Cімки». У грудні 2005 року подав у відставку у зв’язку з незгодою з антиринковими діями стосовно ціни на російський газ, а також відмовою брати участь у «газовій війні» проти України. З жовтня 2006 року – старший науковий співробітник Інституту Катона (США).

3

Ілларіонов є співавтором розробки Індексу людської свободи, який щорічно публікується Інститутом Катона. Член Товариства Мон Пелерин (Mont Pelerin Society).

Автор чотирьох книг та понад 300 інших публікацій. Серед них: дослідження “Російсько-грузинська війна”, статті “Де ми знаходимося?”, “Секрет китайського економічного дива”, “Розміри держави і економічне зростання”, “Умови свободи”.

Дотримується лібертаріанських економічних і політичних поглядів. Був близьким другом та однодумцем грузинського реформатора Кахи Бендукідзе. Є шанувальником Айн Ренд і вважає її «одним з найвидатніших філософів XX століття».

4

Дякуємо за фотографії Сергію Захарченкову, Юрію Чумаку, Накипіло, Мій Харків.

Comments are closed